SNS tvrdi da ljudi pod šatorom predstavljaju „većinski, pristojan i kulturan Zrenjanin“
Gradski odbor Srpske napredne stranke tvrdi da građani Zrenjanina njihovim aktivistima, koji se već danima nalaze na kružnom toku Avala, pružaju snažnu podršku.

Aktivisti SNS su ove nedelje, na travnjaku pored gradske magistrale i benzinske pumpe, razapeli šator koji mnogi opisuju kao „mini Ćacilend“.
Zrenjaninski naprednjaci tvrde da ljudi koji se nalaze pod tim šatorom predstavljaju „većinski, pristojan i kulturan Zrenjanin“.
PROČITAJTE JOŠ: Opozicija: „Salapura, da li se bar malo sramotiš zbog privođenja dece u Zrenjaninu“?
„Građani Zrenjanina večeras u velikom broju pružaju snažnu podršku članovima i aktivistima Gradskog odbora Srpske napredne stranke Zrenjanin, okupljenim na kružnoj raskrsnici kod Avale. Mnogobrojni vozači, pešaci i motociklisti večeras, uz sirene, aplauze i reči podrške, srdačno pozdravljaju okupljene kako bi još jednom potvrdili snažno poverenje i čvrstu podršku. Podrška koja stiže sa svih strana svedoči da srce većinskog, pristojnog i kulturnog Zrenjanina kuca snažno i složno, uvereno da će vrednosti rada i mira uvek pobediti. Srbija pobeđuje! Zrenjanin pobeđuje“, navodi se u jednoj od objava zrenjaninskih naprednjaka.
Podsetimo, već nekoliko dana u Zrenjaninu traje „okršaj“ aktivista Srpske napredne stranke i građana koji podržavaju studente.
PROČITAJTE JOŠ: SRCE: „Ako tražite gradsku upravu, ne idite u institucije – svi su u Ćacilendu“
S jedne strane magistralnog puta se nalaze šator koji mnogi opisuju kao „mini Ćacilend“, više malih suncobrana sa natpisom „AV“ i pristalice SNS. Preko puta su građani sa transparentima „Studenti pobeđuju“ i „Trubi za studente“, koji pozivaju vozače da se oglase sirenama i tako im pruže podršku.

Dovoljno je pogledati fizionomije i poglede tih “pristojnih” ljudi. To su oni od kakvih se u životu obično sklanjamo, jer se osećamo nebezbedno. Činjenica da takve ljude uzurpatori vlasti hvale, govori mnogo o njihovim vrednostima. Jedno je sigurno – ja im takvu promociju “vrednosti” dok sam živ neću oprostiti.
Vucibatine i neradnici koji već deceniju žive na račun poštenih građana Srbije.Gluvare pod Muratovim čadorima isključivo zbog novca i privilegija koje uživaju.
Zastanite na kratko kod kružnog toka i uverite se sami koliko vozača i prolaznika pruža podršku studentima, a koliko ovim likovima u „Ćacilendu“. Sve će vam biti jasno.
Ha.Ha.Kašljem
Da li će doći i glavni šator efendoja iz Beograda da obidje ovaj pristojan svet?
Sledeći „kamp“ će im biti u Gundulićevoj ulici!