• Ko pretenduje da uđe u Skupštinu Vojvodine: Ovo su kandidati za poslanike iz našeg okruga

    Informativni portal zrenjaninski.com vam u svojoj političkoj rubrici, posvećenoj predstojećim vanrednim pokrajinskim izborima, zakazanim za 17. decembar, predstavlja preostale izborne liste i kandidate za poslanike u Skupštini AP Vojvodine iz Zrenjanina i drugih mesta u srednjem Banatu.   Izborna lista „Tomislav Žigmanov – Ujedinjeni za pravdu – Demokratski savez Hrvata u Vojvodini, Usame Zukorlić – […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Ko pretenduje da uđe u Skupštinu Vojvodine: Ovo su kandidati za poslanike iz našeg okruga

    Informativni portal zrenjaninski.com vam u svojoj političkoj rubrici, posvećenoj predstojećim vanrednim pokrajinskim izborima, zakazanim za 17. decembar, predstavlja preostale izborne liste i kandidate za poslanike u Skupštini AP Vojvodine iz Zrenjanina i drugih mesta u srednjem Banatu.

     

    Izborna lista „Tomislav Žigmanov – Ujedinjeni za pravdu – Demokratski savez Hrvata u Vojvodini, Usame Zukorlić – Stranka pravde i pomirenja – Bošnjaci Sandžaka“:

     

    diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sporta Goran Kaurić i preduzetnik Aleksandar Lakatuš iz Zrenjanina.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Rekordni ulozi na klađenje na izbore – evo na koga se građani klade!

     

    Izborna lista „Čedomir Jovanović – Vojvodina mora drugačije“:

     

    knjižničarka Tatjana Tabački, advokatica Judita Popović, rukovalac kotla Srđan Ćalić, ekonomista Špiro Kravarušić, administrativna radnica Dragana Lukić, administrativna radnica Slađana Velaga Praštalo, penzionerka Ljiljana Tabački, prodavačica Sonja Tabački i penzionerka Milja Ćalić iz Zrenjanina, i strukovni inženjer menadžmenta Mladen Tomašević iz Nove Crnje.

     

    Izborna lista „Narodna stranka – Siguran izbor, ozbiljni ljudi – Vuk Jeremić, Siniša Kovačević, dr Sanda Rašković Ivić, Đorđe Vukadinović“:

     

    profesorka informatike Borislava Ružić Turinski, diplomirani inženjer mašinstva u penziji Mile Jorgić, diplomirani poljoprivredni inženjer Mihajlo Jahura, master ekonomistkinja Ana Milošev, diplomirana pravnica u penziji Stojanka Samardžić Horvat, master rudarski inženjer Vanja Kulik, diplomirani inženjer građevine Branislav Momirski iz Zrenjanina, i profesor u penziji Mile Lovre iz Banatskog Despotovca.

     

    Izborna lista „Milica Đurđević Stamenkovski – Boško Obradović – Nacionalno okupljanje – Državotvorna snaga – Srpska stranka Zavetnici – Srpski pokret Dveri“:

     

    diplomirani inženjer poljoprivrede Vladimir Živojnov i mašinbravar Zoran Milenković iz Zrenjanina, i preduzetnik Milorad Pap iz Novog Bečeja.

     

    Izborna lista „Saša Radulović (Dosta je bilo – DJB) – Boris Tadić (Socijaldemokratska stranka – SDS) – Ana Pejić (Otete bebe) – Dobro jutro Srbijo“:

     

    diplomirana komunikološkinja Sanela Milošević, profesorka engleskog jezika Svetlana Vukobratović Novković, diplomirani mašinski inženjer Aleksandar Korovljev, penzionerka Branka Ljiljak, diplomirana defektološkinja Jelena Popov, diplomirani ekonomista Aleksandar Popov, studentkinja ekonomije Bojana Jovanov, preduzetnik Lazar Sekulić, farmaceutska tehničarka Vesna Milošević i profesorka razredne nastave Aleksandra Petkanić iz Zrenjanina, i diplomirana pravnica Anđelija Pešić iz Vojvode Stepe.

     

    Izborna lista „Vojvođani – Liga socijaldemokrata Vojvodine – Vojvođani, Demokratska zajednica vojvođanskih Mađara, Zajedno za Vojvodinu – Bojan Kostreš“:

     

    diplomirani ekonomista Bojan Kostreš iz Ečke, master politikološkinja Bojana Begović, magistar industrijskog menadžmenta Dejan Čapo, politikolog Aleksandar Marton, master inženjerka zaštite životne sredine Nataša Lalić, profesorka sociologije Ankica Dostanić, doktorand industrijsko – inženjerskog menadžmenta Vladimir Milošev, vaspitačica Ildiko Bođo, penzioner Šandor Šomođi, diplomirani politikolog Dragan Nedeljkov, diplomirani inženjer mašinstva Damir Pavić i profesor istorije Saša Ljevar iz Zrenjanina, zatim saradnik u prirodnim naukama Saša Šućurović, novinarka Nevena Subotić, diplomirani ekonomista Borislav Škrbić, diplomirana pravnica Kristina Šućurović, i predškolska vaspitačica Smiljana Stančić iz Novog Bečeja, diplomirani informatičar Mirća Lelea i automehaničar Kristijan Fluture iz Torka, diplomirana ekonomistkinja Aleksandra Đuričin iz Novog Miloševa, strukovni inženjer menadžmenta Aleksandar Rudić iz Tomaševca, i poljoprivrednik Jano Janošik iz Aradca.

     

    Kliknite na ovaj link i zapratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

     

    U našoj rubrici POLITIKA pročitajte ko su kandidati za pokrajinske poslanike iz srednjeg Banata ispred drugih stranaka i koalicija.

     

    Novo lice Vojvodine: Ono što zaradimo da podelimo na ravne časti

     

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Politika

    Ana Brnabić: Lokalni izbori biće održani 2. juna

    Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić kazala je da je prihvaćen zahtev opozicije grupisane oko koalicija Srbija protiv nasilja i NADA i doneta odluka da svi lokalni izbori planirani u julu i […]