• Pionirska ekipa Plivačkog kluba Proleter izdominirala u Subotici: Osvojena 51 medalja

Pionirska ekipa Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina učestvovala je na plivačkom mitingu „Prozivka 2023“ u Subotici.   Boje Proletera branilo je 38 takmičara koji su osvojili 51 medalju, i to 14 zlatnih, 19 srebrnih i 18 bronzanih.   PROČITAJTE JOŠ: Trijumf mladih odbojkaša Proletera na startu nove sezone   Zlatne medalje osvojili su Strahinja Rakić, […]

Pionirska ekipa Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina učestvovala je na plivačkom mitingu „Prozivka 2023“ u Subotici.

Boje Proletera branilo je 38 takmičara koji su osvojili 51 medalju, i to 14 zlatnih, 19 srebrnih i 18 bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Strahinja Rakić, Vanja Mrkšić (dve), Novak Šuput, Stefan Mitrović, Mihajlo Lazar, Sofija Gogić (dve), Lena Kralj (tri), Marlena Milošević, Maša Delić i Nina Šuput.

Srebrne medalje su osvojili Marko Kašaš, Stefan Borić (dve), Strahinja Rakić (dve), Jovan Šujica, Mihajlo Gogić, Sofija Petkanić, Marlena Milošević, Magdalena Dražić (tri), Marija Stokić (tri), Ana Lena Belić, Ana Benčić, Maša Delić i Sofija Gogić.

Bronzane medalje osvojili su Vladimir Prole, Jovan Šujica, Stefan Borić, Luka Pardovski (dve), Ivan Krstin, Novak Šuput, Stefan Mitrović, Iva Nedimović, Nina Šuput (dve), Ana Lena Belić (dve), Lena Pardovski, Nikolina Mićević, Dunja Katnić, Nikolina Vijatov i Ana Benčić.

Ekipu su vodili treneri Ivana Borić i Nikola Gogić.

Karatisti Zadrugara imali izvanredan nastup na međunarodnom turniru „Kup prijateljstva“