• Zrenjaninski rukometaši pobedili na derbiju u Arkus Super ligi

RK Proleter – RK Železničar ( Niš ) 29:27 ( poluvreme 19:14 )   Rukometaši zrenjaninskog Proletera na domaćem terenu ostvarili su pobedu u prvom kolu, u najkvalitetnijoj ARKUS Super ligi Srbije.     Proleter je savladao veoma neugodnu i iskusnu ekipu Železničara iz Niša, rezultatom 29:27. Izabranici Ljube Obradovića, meč su prelomili sredinom prvog […]

Zrenjaninski rukometaši pobedili na derbiju u Arkus Super ligi

RK Proleter – RK Železničar ( Niš ) 29:27 ( poluvreme 19:14 )

Rukometaši zrenjaninskog Proletera na domaćem terenu ostvarili su pobedu u prvom kolu, u najkvalitetnijoj ARKUS Super ligi Srbije.

Proleter je savladao veoma neugodnu i iskusnu ekipu Železničara iz Niša, rezultatom 29:27.
    Izabranici Ljube Obradovića, meč su prelomili sredinom prvog poluvremena, kada su u jednom trenutku imali plus sedam na svom kontu. Tu prednost gosti iz Niša nisu uspeli da neutrališu do samog kraja utakmice.

Najefikasniji u redovima Zrenjaninaca, a ujedno i igrač utakmice, bio je Momir Rnić sa osam postignutih pogodaka.
    U narednom kolu, zrenjaninski crveno-beli gostuju u Beogradu, ekipi Partizana.