• Tekvondo klub Zrenjanin: Žetva medalja na turniru „Elit Open“

Tradicionalni međunarodni tekvondo turnir „Elit Open“ održan je u Hali sportova „Ranko Žeravica“ u Beogradu.   Učestvovalo je više od 600 takmičara iz 50 klubova. Takmičari Tekvondo klub Zrenjanin nastupali su u borbama i formama.   PROČITAJTE JOŠ: Goran Samolovac, Sandra Bundić i Filip Mihajlović doneli medalje iz Čačka   U borbama, zlatom se okitio […]

Tekvondo klub Zrenjanin: Žetva medalja na turniru „Elit Open“

Tradicionalni međunarodni tekvondo turnir „Elit Open“ održan je u Hali sportova „Ranko Žeravica“ u Beogradu.

Učestvovalo je više od 600 takmičara iz 50 klubova. Takmičari Tekvondo klub Zrenjanin nastupali su u borbama i formama.

U borbama, zlatom se okitio Aleksandar Aćin, dok je Lena Božić zauzela drugo mesto, a Mihajlo Brusin treće.

U formama, zlatne medalje osvojili su Anja Jurošević, Lazar Nenadić i Radovan Mijanović.

Lena Božić je zauzela drugo mesto, dok se Milana Aćin plasirala na treću poziciju.

U ekipnom plasmanu u formama, Tekvondo klub Zrenjanin je zauzeo treće mesto.

Upisali nove bodove: Uspešan vikend za najmlađe selekcije OK Proleter