• Plivačke nade Proletera donele 19 medalja sa takmičenja u Kikindi

Najmlađi plivači Proletera iz Zrenjanina uspešno su nastupili na prvom ovogodišnjem takmičenju „Plivačke nade 2023“ održanom u Kikindi.   U konkurenciji više od 300 takmičara iz četiri države, nastupila su i 33 plivača Proletera. Oni su osvojili 19 medalja – osam zlatnih, dve srebrne i devet bronzanih.   PROČITAJTE JOŠ: Dunja Rajić osvojila bronzu na […]

Plivačke nade Proletera donele 19 medalja sa takmičenja u Kikindi

Najmlađi plivači Proletera iz Zrenjanina uspešno su nastupili na prvom ovogodišnjem takmičenju „Plivačke nade 2023“ održanom u Kikindi.

U konkurenciji više od 300 takmičara iz četiri države, nastupila su i 33 plivača Proletera. Oni su osvojili 19 medalja – osam zlatnih, dve srebrne i devet bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Marko Kašaš, Magdalena Dražić, Kasja Blažin (dve), Marija Stokić, Lena Kralj, Bojana Stanić i ženska štafeta 4×50 metara mešovito.

Srebrom su se okitile Kasja Blažin i Magdalena Dražić.

Bronzane medalje osvojili su Lena Kralj (dve), Ana Benčić, Dušan Milovanović, Jovan Šujica, Luka Pardovski, Iva Nedimović, Sofija Petkanić i ženska štafeta 4×50 mešovito.

Treneri ekipe bili su Ivana Borić i Nikola Gogić.