• Dunja Rajić osvojila bronzu na međunarodnom karate turniru „Croatia Open“

Karatistkinja Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić osvojila je bronzanu medalju na tradicionalnom međunarodnom karate turniru „Croatia Open“, koji je održan od 29. septembra do 1. oktobra u Rijeci.   Na turniru je učestvovalo 1.519 takmičara iz 21 zemlje.   PROČITAJTE JOŠ: Sportski dan u Mihajlovu: Najmlađi bili vatreni borci na terenu (Foto)   Među predstavnicima […]

Dunja Rajić osvojila bronzu na međunarodnom karate turniru „Croatia Open“

Karatistkinja Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić osvojila je bronzanu medalju na tradicionalnom međunarodnom karate turniru „Croatia Open“, koji je održan od 29. septembra do 1. oktobra u Rijeci.

Na turniru je učestvovalo 1.519 takmičara iz 21 zemlje.

Među predstavnicima Srbije bila je i Dunja Rajić, koja je nastupila u kategoriji juniorki preko 66kg.

Ona je osvojila bronzu, ostvarivši tri pobede i jedan poraz.

dunja rajić croatia open

Do medalje je došla pobedama nad takmičarkama iz Slovačke (5:1), Poljske (10:1) i Bosne i Hercegovine (7:1).

Poraz je doživela od Hrvatice (0:4).

„Iako u ovim godinama osvajanje medalja nije prioritet, Dunja je redovni osvajač odličja kako na domaćoj, tako i na međunarodnoj sceni“, kažu za portal zrenjaninski.com u Karate klubu Zadrugar.