• Oglas za posao: Kompaniji „PETKUS Engineering“ potreban menadžer prodaje

    Zbog širenja obima poslovanja, kompanija PETKUS Engineering doo iz Zrenjanina raspisuje konkurs za radno mesto:   MENADŽER PRODAJE   PETKUS Engineering doo je generalni zastupnik PETKUS-a Nemačka, koji je jedna od vodećih firmi u Evropi i svetu u oblasti opreme za silose i žitarice, opreme za doradne centre za semenske kulture, fabrike stočne hrane, sušara […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Oglas za posao: Kompaniji „PETKUS Engineering“ potreban menadžer prodaje

    Zbog širenja obima poslovanja, kompanija PETKUS Engineering doo iz Zrenjanina raspisuje konkurs za radno mesto:

    MENADŽER PRODAJE

    PETKUS Engineering doo je generalni zastupnik PETKUS-a Nemačka, koji je jedna od vodećih firmi u Evropi i svetu u oblasti opreme za silose i žitarice, opreme za doradne centre za semenske kulture, fabrike stočne hrane, sušara za žitarice, mašina i opreme za čišćenje žitarica i svih vrsta transportera za žitarice.

    PETKUS Engineering doo se bavi i konsaltingom, inženjeringom i projektovanjem prema situaciji, uključujući dijagrame rada, projektne crteže i šeme, predlozima rešenja za rekonstrukciju, tehnologiju i svom ostalom pratećom dokumentacijom, montažom opreme za doradne centre i silose, puštanjem u rad i operativnom obukom zaposlenih za korišćenje opreme.

    Opis posla menadžera prodaje:

    – obavlja poslove promocije proizvoda i usluga poslodavca;

    – pravi planove obilaska i obilazi sve potencijalne kupce;

    – istražuje tržište i pronalazi potencijalne kupce;

    – uspostavlja i održava stalan kontakt sa potencijalnim kupcima;

    – učestvuje u ugovaranju poslova i priprema elemente za zaključivanje kupoprodajnih ugovora;

    – sastavlja zahteve za ponude;

    – vrši arhiviranje komercijalne dokumentacije i odgovoran je za istu;

    – obavlja poslove marketinške obrade tržišta za potrebe nastupa poslodavca na sajamskim priredbama u zemlji i inostranstu;

    – organizacija promocija, prezentacija i sajmova;

    – sprovođenje promotivnih akcija;

    – prati efekte promocija i izrađuje izveštaj o marketinškim aktivnostima;

    – prikuplja, obrađuje i blagovremeno prezentuje kalendar sajamskih priredbi u zemlji i inostranstvu, kao i ostalih promotivnih aktivnosti.

    Uslovi za obavljanje posla:

    – stručna sprema: IV, VI stepen;

    – poznavanje rada na računaru;

    – B kategorija (aktivni vozač);

    – radno iskustvo: minimum jedna godina.

    Od kandidata se očekuje:

    – razvijene prodajne i komunikacijske veštine;

    – inicijativu u planiranju, organizovanju i određivanju prioritetnih zadataka i sastanaka;

    – visok nivo organizacionih i analitičkih veština;

    – ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu;

    – spremnost za napredovanje i kontinuirano učenje;

    – vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha;

    – ambicioznost, preciznost, profesionalnost u svom radu.

    Uz prijavu na konkurs neophodno je priložiti radnu biografiju (CV), kao i kontakt telefon. Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

    Prijave na konkurs se mogu dostaviti:

    – na e-mail: zorana.milosev@petkus.com

    – lično u prostorijama firme na adresi Bagljaš Aerodrom 12, Zrenjanin

    – poštom na adresu: PETKUS Engineering doo, Bagljaš Aerodrom 12, 23000 Zrenjanin, Republika Srbija

    Kontakt telefon: 023/522 307 (radnim danima od 8 do 16 časova).

    Rok za podnošenje prijave: 8. decembar 2023. godine.

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija