• Trkači iz Zrenjanina uspešno savladali prepreke na Adi Ciganliji

Druga po redu Ultimate OCR trka održana je u subotu, 23. marta, na Adi Ciganliji u Beogradu.

Trkači iz Zrenjanina uspešno savladali prepreke na Adi Ciganliji

Da trke sa preprekama postaju sve popularnije dokazuje i to što je u ovoj trci učestvovalo više od hiljadu trkača na stazama od pet i 12 kilometara.

Na stazi od pet kilometara Zrenjaninski OCR klub predstavljali su Tanja Grahovac, koja je u ukupnom plasmanu za žene osvojila osmo mesto sa vremenom 00:33:43, i Nebojša Grahovac, koji je sa vremenom 00:32:32 završio na 36. mestu u ukupnom plasmanu za muškarce.

Treći trkač iz Zrenjanina Dušan Ludoški je na stazi od 12 kilometara, sa vremenom od 1:15:25, u ukupnom plasmanu od 350 muških takmičara završio na 53. mestu.

Kliknite na ovaj link i zapratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

Trener Dejan Vukonjanski kaže da je sezona počela odlično i da ih ove godine očekuje veliki broj OCR trka.