• Tekvondisti Zrenjanina doneli medalje sa međunarodnog takmičenja „Omega kup“

U sportskoj hali „Ranko Žeravica“ u Beogradu održano je međunarodno takmičenje u tekvondo borbama i formama „Omega kup“.

Tekvondisti Zrenjanina doneli medalje sa međunarodnog takmičenja „Omega kup“

Na 20. po redu takmičenju „Omega kup“ učestvovalo je 740 takmičara iz 66 klubova i osam zemalja.

Tekvondo klub Zrenjanin nastupio je u borbama sa troje takmičara.

Anastasija Udovčić osvojila je zlatnu medalju, Radovan Mijanović se okitio srebrom, dok je Ognjen Vaš zauzeo treće mesto.

U formama je Tekvondo klub Zrenjanin predstavljalo petoro takmičara koji su osvojili pet medalja.

Danilo Somborski, Radovan Mijanović i Milica Potkonjak osvojili su zlatne medalje, dok su se Milana Aćin i Marta Višnjić plasirali na drugo mesto.

Ovaj zrenjaninski klub je u formama bogatiji za još dva pehara. U ekipnom plasmanu „A“ klase i u formama „B“ klase zauzeo je treće mesto.