• Slavoljub Epifanić osvojio titulu državnog šampiona u parastreličarstvu

Međunarodni turnir u parastreličarstvu „Tvrđava kup 2024“ održan je u petak, 13. septembra, u Smederevu.

Slavoljub Epifanić osvojio titulu državnog šampiona u parastreličarstvu

Pokrovitelj ovog turnira bio je Paraolimpijski komitet Srbije, a otvorio ga je njegov generalni sekretar Bojan Jaćimović.

Odmah sutradan održano je i Otvoreno državno prvenstvo u parastreličarstvu „Tvrđava Smederevo 2024“, na kome su kao gosti učestvovali i parastreličari sa Kipra i iz Slovenije.

Streličarski klub osoba sa invaliditetom Zrenjanin – SKIZ predstavljao je Slavoljub Epifanić.

Epifanić je na međunarodnom turniru, u kategoriji slepi i slabovidi, osvojio srebrnu medalju, a na prvenstvu Srbije je osvojio titulu državnog šampiona.

Još sportskih vesti možete PROČITATI OVDE.