• Sedam medalja sa „Zlatnog pojasa“: Novi uspeh karatista Zrenjanina

Proteklog vikenda je održan tradicionalni internacionalni turnir „Zlatni pojas Čačka“ na kome je učestvovalo više od 1.500 takmičara iz nekoliko zemalja.   Karate klub Zrenjanin je na ovom prestižnom takmičenju osvojio ukupno sedam medalja.   PROČITAJTE JOŠ: Odbojkašice Hendi sporta pobednice državnog prvenstva Specijalne olimpijade Srbije   Zlatne medalje su osvojili ekipa ženskih nada (Mila […]

Sedam medalja sa „Zlatnog pojasa“: Novi uspeh karatista Zrenjanina

Proteklog vikenda je održan tradicionalni internacionalni turnir „Zlatni pojas Čačka“ na kome je učestvovalo više od 1.500 takmičara iz nekoliko zemalja.

Karate klub Zrenjanin je na ovom prestižnom takmičenju osvojio ukupno sedam medalja.

Zlatne medalje su osvojili ekipa ženskih nada (Mila Salapura, Staša Ristović i Sara Šušak) i Staša Ristović (nade 2010 -49kg).

Srebrne medalje su osvojili Mihajlo Bogdanović (kadet -52kg) i Nikola Babić (kadet -57kg), dok su bronzane medalje osvojili Kalina Knežević (nada 2012 +55kg), Jana Danić (nada 2011 -45kg) i Marina Oro (U21 -55kg).