• Poraz na gostovanju, Aleksa Gaćinović bio najefikasniji igrač Proletera

RK Kikinda – RK Proleter 29:27 (poluvreme 17:12)   U okviru 6. kola ARKUS Super lige Srbije, rukometaši Proletera poraženi su na gostovanju u Kikindi rezultatom 29:27.   Iako je u prvih dvanaest minuta viđena potpuno ujednačena utakmica (semafor 7:7), puna odličnih zamisli i fantastične realizacije u napadu obe ekipe, Kikinđani su u nastavku serijom […]

Poraz na gostovanju, Aleksa Gaćinović bio najefikasniji igrač Proletera

RK Kikinda – RK Proleter 29:27 (poluvreme 17:12)

U okviru 6. kola ARKUS Super lige Srbije, rukometaši Proletera poraženi su na gostovanju u Kikindi rezultatom 29:27.

Iako je u prvih dvanaest minuta viđena potpuno ujednačena utakmica (semafor 7:7), puna odličnih zamisli i fantastične realizacije u napadu obe ekipe, Kikinđani su u nastavku serijom 5:0 uspeli da naprave, ispostavilo se, do kraja susreta nedostižnu prednost na izabranike Ljube Obradovića.

Najefikasniji u redovima zrenjaninskih crveno – belih bio je Aleksa Gaćinović, koji je postigao sedam pogodaka, dok je Uroš Elezović pet puta uspeo da zatrese mrežu ekipe Kikinde.

U narednom kolu, ekipa Proletera će na svom parketu dočekati subotički Spartak.