• Plivačica Marijana Berbakov zauzela sjajno osmo mesto na masters prvenstvu u Japanu

Masters plivačica Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Marijana Berbakov nastupila je na svetskom masters prvenstvu, održanom u Fukuoki u Japanu.   Marijana je plivala trku na 3000 metara na otvorenim vodama, u kategoriji plivačica od 45 do 49 godina.   PROČITAJTE JOŠ: Preplivali 19 kilometara: Dragan Mirkov i Milan Milojević pomerili svoje granice!   Naša […]

Masters plivačica Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Marijana Berbakov nastupila je na svetskom masters prvenstvu, održanom u Fukuoki u Japanu.

Marijana je plivala trku na 3000 metara na otvorenim vodama, u kategoriji plivačica od 45 do 49 godina.

Naša takmičarka je zauzela sjajno osmo mesto, rezultatom 54:51.5.

Prvo mesto osvojila je takmičarka iz Velike Britanije, koja je stazu dugu tri kilometra preplivala za 45:18.5.