• Novi lični rekord Biljane Kiradžieve na državnom prvenstvu u polumaratonu

Na prvenstvu Srbije u polumaratonu, održanom u nedelju u Kruševcu, takmičarka Atletskog kluba AS 023 iz Zrenjanina Biljana Kiradžieva osvojila je srebrnu medalju sa novim ličnim rekordom 1:21;03.   PROČITAJTE JOŠ: Na prvenstvu Vojvodine za pionire Zadrugar osvojio dve medalje   Biljana je najbolja dugoprugašica Zrenjanina i višestruka je osvajačica medalja na prvenstvima Srbije na […]

Novi lični rekord Biljane Kiradžieve na državnom prvenstvu u polumaratonu

Na prvenstvu Srbije u polumaratonu, održanom u nedelju u Kruševcu, takmičarka Atletskog kluba AS 023 iz Zrenjanina Biljana Kiradžieva osvojila je srebrnu medalju sa novim ličnim rekordom 1:21;03.

Biljana je najbolja dugoprugašica Zrenjanina i višestruka je osvajačica medalja na prvenstvima Srbije na 10 kilometara, polumaratonu i maratonu.

Takođe, u ovim disciplinama ima najbolje rezultate svih vremena u Zrenjaninu.

Biljanu 3. aprila očekuje maratonska trka u Hanoveru, gde će takođe pokušati da istrči novi lični rekord.