• Naša karatistkinja na pobedničkom tronu: Dunja Rajić prvakinja Evrope!

Karatistkinja Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić osvojila je zlatnu medalju na Prvenstvu Evrope za kadete, juniore i mlađe seniore, saopštila je Karate federacija Srbije.   Šampionat je održan od 3. do 5. februara u Larnaki, na Kipru. Na njemu je učestvovalo 1114 takmičara iz 48 zemalja.   PROČITAJTE JOŠ: Ogroman poster sa likom Zrenjaninke Aleksandre […]

Naša karatistkinja na pobedničkom tronu: Dunja Rajić prvakinja Evrope!

Karatistkinja Zadrugara iz Lazareva Dunja Rajić osvojila je zlatnu medalju na Prvenstvu Evrope za kadete, juniore i mlađe seniore, saopštila je Karate federacija Srbije.

Šampionat je održan od 3. do 5. februara u Larnaki, na Kipru. Na njemu je učestvovalo 1114 takmičara iz 48 zemalja.

Dunja Rajić je zlato osvojila u kategoriji juniorki -66kg, u pojedinačnim borbama.

U furioznom zamahu na evropski tron, Dunja je pobedila takmičarku iz Španije sa 5:0, takmičarku iz Izraela sa 7:2, takmičarku iz Švajcarske sa 3:1 i takmičarku iz Litvanije sa 3:0.

U odlučujućem meču za zlatnu medalju savladala je protivnicu iz Italije sa 4:3.