• Mlada atletičarka Banata Nađa Ruvarac osvojila bronzu i postigla lični rekord

Na atletskom prvenstvu Srbije za mlađe pionirke, koje je održano u Kraljevu, učestvovale su i takmičarke Atletskog kluba Banat iz Zrenjanina.   Mlada atletičarka Banata Nađa Ruvarac potvrdila je da je reč o velikom talentu i u trci na 800 metara osvojila je treće mesto i bronzanu medalju.   PROČITAJTE JOŠ: Na kraju sezone zrenjaninski […]

Mlada atletičarka Banata Nađa Ruvarac osvojila bronzu i postigla lični rekord

Na atletskom prvenstvu Srbije za mlađe pionirke, koje je održano u Kraljevu, učestvovale su i takmičarke Atletskog kluba Banat iz Zrenjanina.

Mlada atletičarka Banata Nađa Ruvarac potvrdila je da je reč o velikom talentu i u trci na 800 metara osvojila je treće mesto i bronzanu medalju.

Nađa je trku istrčala za 2:26,94, što je njen lični rekord.

U istoj disciplini nastupila je i atletičarka Banata Tara Vitomirov, koja je trku završila s vremenom 2:48,37.