• „LUDA DRUŽINA“ PONOVO KIDALA ŽIVCE NAVIJAČIMA (FOTO)

KMF SAS – KMF Viking (Ruma) 4:3 (poluvreme 2:0)   Zrenjaniska publika je u ponedeljak, 19. marta, ponovo bila u prilici da prisustvuje kvalitetnoj i do poslednjeg minuta neizvesnoj futsal utakmici.     Naime, u meču 16. kola Druge lige Srbije, ekipa SAS-a je ugostila tim Vikinga iz Rume i izvojevala veoma važnu pobedu od […]

„LUDA DRUŽINA“ PONOVO KIDALA ŽIVCE NAVIJAČIMA (FOTO)

KMF SASKMF Viking (Ruma) 4:3 (poluvreme 2:0)

Zrenjaniska publika je u ponedeljak, 19. marta, ponovo bila u prilici da prisustvuje kvalitetnoj i do poslednjeg minuta neizvesnoj futsal utakmici.

KMF SAS - KMF Viking

Naime, u meču 16. kola Druge lige Srbije, ekipa SAS-a je ugostila tim Vikinga iz Rume i izvojevala veoma važnu pobedu od 4:3, za nešto mirniji nastavak sezone.

SAS je tokom prvog poluvremena dominirao na terenu, te je takvom igrom i stekao osetnu prednost od 2:0, golovima Nedeljka Šarenca u 11. i 16. minutu.

U drugom poluvremenu viđena je mnogo neizvesnija utakmica. Rumljani su golom Miloša Jeremića u 28. minutu smanjili na 2:1, dok je samo 3 minuta kasnije Stefan Živanov ponovo vratio prednost Zrenjanincima od dva gola razlike. Nakon ovog pogotka, usledila je veoma vidna dekoncentracija domaće ekipe, što koriste igrači Vikinga, te golovima Dalibora Alimpića u 33. i 38. minutu poravnavaju rezultat na 3:3.

Usledili su paklenih poslednjih dva minuta meča. Gosti promašuju izglednu priliku da pogotkom odnesu bodove iz Zrenjanina, a kao što u sportu to obično biva, stigla je kazna. Nedeljko Šarenac svojim trećim golom na utakmici u poslednjem minutu susreta donosi pobedu izabranicima Milivoja Batinice.

Nakon kompletiranog 16. kola, ekipa SAS-a se nalazi na 6. mestu na tabeli sa uknjiženih 25 bodova. U narednom kolu, Zrenjanincima sledi veoma važno gostovanje pretposlednjoj ekipi na tabeli Put-inžinjeringu u Nišu, gde bi, u slučaju pobede, uveliko bila otvorena vrata zacrtanom ovosezonskom planu, opstanku u Drugoj ligi.