• Kasja Blažin osvojila srebro na pionirskom prvenstvu Srbije u plivanju

Takmičarka Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Kasja Blažin osvojila je srebrnu medalju na prvenstvu Srbije za pionire, koje je prošlog vikenda održano u Novom Sadu.   Kasja Blažin je zauzela drugo mesto u trci 100m delfin.   PROČITAJTE JOŠ: Veterani Proletera neprikosnoveni: Pljuštale zlatne medalje na masters prvenstvu u plivanju   Na prvenstvu je nastupilo […]

Kasja Blažin osvojila srebro na pionirskom prvenstvu Srbije u plivanju

Takmičarka Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Kasja Blažin osvojila je srebrnu medalju na prvenstvu Srbije za pionire, koje je prošlog vikenda održano u Novom Sadu.

Kasja Blažin je zauzela drugo mesto u trci 100m delfin.

Na prvenstvu je nastupilo ukupno oko 230 takmičara, a Proleter je učestvovao sa 19 plivača i ekipno zauzeo šesto mesto.

Treneri ekipe su Ivana Borić i Nikola Gogić.

Ovog vikenda na programu je prvenstvo Srbije za kadete, na kojem ekipa Proletera brani titulu prvaka Srbije.