• Dve medalje za karatiste Zadrugara na „Zlatnom pojasu“ u Čačku

Prošlog vikenda je u Čačku održan 51. tradicionalni međunarodni karate turnir „Zlatni pojas“, na kojem je nastupilo oko 800 takmičara iz 14 zemalja.   U nedelju su nastupili i takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva Dunja Rajić i Anđela Kostić, u kategoriji juniorki preko 59kg, zatim Ognjen Krstić, u juniorskoj konkurenciji do 55kg, i Katarina […]

Dve medalje za karatiste Zadrugara na „Zlatnom pojasu“ u Čačku

Prošlog vikenda je u Čačku održan 51. tradicionalni međunarodni karate turnir „Zlatni pojas“, na kojem je nastupilo oko 800 takmičara iz 14 zemalja.

U nedelju su nastupili i takmičari Karate kluba Zadrugar iz Lazareva Dunja Rajić i Anđela Kostić, u kategoriji juniorki preko 59kg, zatim Ognjen Krstić, u juniorskoj konkurenciji do 55kg, i Katarina Krstić, u kategoriji kadetkinja do 47kg.

Karatisti Zadrugara su osvojili dve medalje. Dunja Rajić je ponovo pokazala svoj veliki potencijal i osvojila je zlatnu medalju, pobedivši takmičarke iz Slovenije, Švedske i Srbije.

Katarina Krstić je osvojila bronzanu medalju, do koje je došla pobedivši dve takmičarke, dok je jedan meč izgubila.

Anđela Kostić i Ognjen Krstić nisu pružili ono što se od njih očekivalo i poraženi su u prvom kolu.

Narednog vikenda takmičare KK Zadrugar očekuje nastup na Kupu Vojvodine za kadete, juniore i seniore u Novom Bečeju.