• Dan nakon uspeha kadeta: I juniori Veslačkog kluba Begej 1883 ostvarili zapažene rezultate

Veslački klub Begej 1883 iz Zrenjanina osvojio je četvrto mesto na prvenstvu Srbije za juniore.

Dan nakon uspeha zrenjaninskih veslača u kadetskoj konkurenciji, i juniori Veslačkog kluba Begej 1883 su na prvenstvu Srbije, održanom na Palićkom jezeru, ponovili odličan nastup.

Srebrne medalje osvojili su Miloš Lavirac u skifu i Ognjen Kostin, Vuk Božić, Jovan Đukić i Vukašin Lužaić u četvercu.

Bronzanim medaljama su se okitili Miloš Lavirac i Ognjen Kostin, kao i Iva Kostin i Nađa Kikinđanin u dvojcu.

„Po broju osvojenih bodova zauzeli smo odlično četvrto mesto, a samo nas je peh sa opremom u finišu trke muških dvojaca odvojio od treće pozicije. Čestitamo trenerima i takmičarima na uspehu“, poručili su iz Veslačkog kluba Begej 1883.

Zrenjaninci su se zahvalili Veslačkom klubu Čurug, koji im je omogućio da koriste njihov hangar i stazu u danima kada na Begeju u Zrenjaninu nisu imali uslove za trening.

Još sportskih vesti možete PROČITATI OVDE.