Nove informacije o vodi u Zrenjaninu: Evo šta se sada dešava sa velikim kvarom
JKP „Vodovod i kanalizacija“ iz Zrenjanina je saopštilo da neprekidno izvodi radove na sanaciji kvara na vodovodnoj mreži u Prvomajskoj ulici.

U pitanju je jedan od glavnih vodova mreže preko kojeg se snabdeva polovina grada vodom, čvorište i cev većeg prečnika, kažu u tom preduzeću.
„Zbog konstantnog priliva vode na mesto izvođenja radova i otežanih uslova rada, bilo je neophodno da dođe do prekida vodosnabdevanja u celom gradu kako bi se bezbedno i u što kraćem vremenskom periodu kvar sanirao“, dodaje se u saopštenju.
PROČITAJTE JOŠ: PETKUS Engineering zapošljava u Zrenjaninu: Traži se menadžer logistike
Prema trenutnim procenama sa terena, radovi bi trebalo da budu završeni do 19 časova.
„Ukoliko postoji potreba za dužim trajanjem radova, biće i produžen prekid vodosnabdevanja do njihovog završetka. Ako se radovi završe pre navedenog vremena, voda će ranije biti puštena u mrežu. Nakon završetka radova i puštanja vode u mrežu, u periodu od 45 minuta doći će do normalizacije vodosnabdevanja u celom gradu“, kažu u „Vodovodu i kanalizaciji“.
U saopštenju se dodaje da je cisterna sa vodom za piće postavljena na raskrsnici 4. jula i ulice Dr Laze Kostića, kod marketa.
PROČITAJTE JOŠ: Otvorena nova radna mesta: Traže se radnici na benzinskim stanicama
JKP „Vodovod i kanalizacija“ Zrenjanin se zahvaljuje na strpljenju i razumevanju svim korisnicima koji će biti bez vode dok traju radovi na sanaciji kvara na vodovodnoj mreži.
