Krpljenje rupa do 23. maja: Vozači da budu posebno oprezni na ovoj deonici
Javno preduzeće „Putevi Srbije“ najavilo je nove radove u Srednjobanatskom okrugu.

U saopštenju se navodi da će se do 23. maja, u periodu od 7 do 16 časova, izvoditi radovi na ručnom krpljenju rupa, na državnom putu II B reda broj 308.
Reč je o deonici Torak – Sutjeska.
Tokom izvođenja radova saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila, uz pomoć mahača.
Radovi su obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom, saopštilo je JP „Putevi Srbije“.
PROČITAJTE JOŠ: Ova bolest često se otkrije prekasno: U nedelju besplatni pregledi u bolnici

Когод мисли да од тога неће бити ништа, нека крене за Михајлово и види како је то супер поправљено. Истина, само првих 400м, а онда их је напустило надахнуће. Греота би било да људи залутају, овако свако зна сваку рупу па се по њој оријентише.