Opozicija: Elvira Kovač zanemela posle poraza Orbana – uskoro će i posle poraza Vučića
Opozicija u Zrenjaninu je ocenila da su posle „nokautiranja kriminalnog režima Viktora Orbana njegovi verni Balint Pastor i Elvira Kovač u suzama napustili izborni štab nekadašnje vladajuće partije Mađarske“.

Opozicija je u saopštenju za javnost navela da Elvira Kovač i Balint Pastor „znaju veoma dobro da sada kreću problemi za njih“.
PROČITAJTE JOŠ: SRCE optužuje naprednjačku vlast: „Građani plaćaju stranačke vojnike“
„Poručujemo Zrenjaninki Elviri Kovač, koja je narodna poslanica Saveza vojvođanskih Mađara već 19 godina, potpredsednica Skupštine Srbije, predsednica odbora za EU integracije i poslanica u Parlamentarnoj Skupštini Saveta Evrope, i koja je blokirala izbor devetog člana REM-a, da će vrlo brzo, na isti način, napustiti i izborni štab Aleksandra Vučića, kada on bude poražen na izborima. Došao je kraj politike korupcije, kriminala i klijentelizma, koji su uspostavili Viktor Orban i Aleksandar Vučić, a verno sprovodili njihovi poslušnici iz SNS i SVM“, poručuju iz Demokratske stranke, Lige socijaldemokrata Vojvodine – Vojvođani, Narodnog pokreta Srbije, Srbija centra i Pokreta slobodnih građana.
PROČITAJTE JOŠ: Liga šampiona: Ko ide među četiri najbolja tima? Prognoze i poklon tiket – ovde!

Poznata kao, da gde god ulazila u ustanove u Zrenjaninu, naravno privatno, bilo to u pitanju, bolnica, PiO, rfzzo… – Da li znate ko sam ja?!
Auuu pa to kurvari PUF-a o poštenju.
@Crveni
Daxi… sve si bio sto je bilo moderno… i spo i ultras tima czbg i ravnogorOvca i ip89… sad si sns, samo korist, samo otimaj… lupo deci i zenama šamare na ulici… za godinu dve, najkasnije… gde ćeš?! Na krim? Bice ukrajina. Trst? Probaj. Ali u zr…. tesko.
Jako je veliki problem kad neko pita: jel znas ko sam ja? To znaci da ni ta osoba ne zna ko je, tako da tu vec treba ozbiljna ustanova da pomogne.