• Muškarac iz Ečke u pritvoru, istragom obuhvaćeni i osumnjičeni iz Zrenjanina i Lukinog Sela

    Muškarcu V. J. (43) iz Ečke, osumnjičenom da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, rešenjem sudije za prethodni postupak Višeg suda u Zrenjaninu određen je pritvor do 30 dana.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Muškarac iz Ečke u pritvoru, istragom obuhvaćeni i osumnjičeni iz Zrenjanina i Lukinog Sela
    Foto: Freepik

     

    Osumnjičeni je prethodno saslušan u zrenjaninskom Višem javnom tužilaštvu, a pritvor mu je određen zbog bojazni da će ometati postupak uticanjem na svedoke, kao i da bi u kratkom periodu mogao ponoviti krivično delo.

     

    Istragom su obuhvaćeni i K. K. (33) iz Zrenjanina i D. B. (28) iz Lukinog Sela.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Praktično i povoljno putovanje: Autobus Niš – Beograd

     

    Naredbom o sprovođenju istrage, V. J. se stavlja na teret da je ove godine u Ečki, u više navrata prodavao amfetamin K. K, a 27. maja i D. B, kao i da je u svojoj kući držao radi dalje prodaje različite vrste opojnih droga.

     

    Sumnja se i da je u više navrata dao na uživanje opojne droge i drugima stavljao na raspolaganje prostorije u kojima živi radi korišćenja narkotika. To je učinio prema više osoba, među kojima su i K. K. i D. B, čime je počinio i krivično delo omogućavanje uživanja opojnih droga.

     

    PROČITAJTE JOŠ: DUPLA ŠANSA ZA LIGU ŠAMPIONA: Odigraj 3+ i ostvari 100% bonusa – samo u Meridianu!

     

    S druge strane, K. K. i D. B. se terete da su neovlašćeno, u manjoj količini, držali za sopstvenu upotrebu opojnu drogu amfetamin, koju su prethodno kupili od osumnjičenog V. J, dok je kod K. K. pronađen i kanabis, čime su počinili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Hronika

    Neovlašćeno nosio pištolj i pretio ubistvom

    Osumnjičenom D. N. (40) iz Radičevića, sela u opštini Bečej, rešenjem sudije za prethodni postupak Višeg suda u Zrenjaninu, određen je pritvor do 30 dana. […]