Dojave o bombama u više škola na teritoriji Zrenjanina, učenici i zaposleni evakuisani
Policijskoj upravi u Zrenjaninu jutros je prijavljeno da su u više škola na njenoj teritoriji postavljene bombe, saznaje portal zrenjaninski.com.

U Policijskoj upravi u Zrenjaninu su nam potvrdili ovu informaciju, dodajući da su dojave o bombama poslate mejlom.
PROČITAJTE JOŠ: Zrenjaninci osumnjičeni da su oštetili državu za više od 40 miliona dinara
Kako nam je rečeno, učenici i osoblje su bezbedno evakuisani i trenutno se obavljaju kontradiverzioni pregledi.
PROČITAJTE JOŠ: Otvoreno novo radno mesto: Kompanija ISCO zapošljava

Pohapsiti ko je i na robiju batinanjem 10 godina.
Eto šta žele,Haos ,zloupotrebu dece i škola u političke svrhe,kršenje svi konvencija i ustva o dečjim pravima.A puna im usta tolerancije demokratije, poštovanje sistema, ustava institucija,različitosti.zar tim da svojim glasom dopustimo da ruše Srbiju!