„Srbijagas“ od 1. marta odobrava popust: Kako da uštedite 50 dinara
Javno preduzeće „Srbijagas“ je saopštilo da od početka ovog meseca odobrava popust od 50 dinara.

JP „Srbijagas“, u okviru kampanje „Uzmi e-račun i uštedi“, od 1. marta počinje da odobrava popust od 50 dinara svim domaćinstvima, odnosno fizičkim licima koja odluče da svoje račune za gas primaju putem elektronske pošte.
Za svakog kupca, koji se odluči za elektronsko dobijanje računa, neophodna je pisana saglasnost, koju može da dostavi putem digitalne platforme „Moj Srbijagas“, na kojoj je već aktivna opcija „Elektronska dostava računa“.
PROČITAJTE JOŠ: Privatnik iz Zrenjanina ostao bez pet usisivača – zaplenio ih javni izvršitelj
To može da učini i putem mejlova: mojsrbijagas.novisad@srbijagas.com i mojsrbijagas.beograd@srbijagas.com
Umanjenje od 50 dinara biće obračunato od meseca u kojem se kupac odluči za e-račun.
„Izborom e-računa za gas, svi naši kupci, zajedno sa nama, daju doprinos očuvanju životne sredine, modernizaciji i digitalizaciji. Uzmi e-račun i uštedi“, poručuju iz JP „Srbijagas“.
PROČITAJTE JOŠ: NAJVEĆI BONUS DOBRODOŠLICE: Registruj se i osvoji 5.000 RSD + 500 POKLON SPINOVA!
Ali ljudi…sta cemo sa 50 din, naspram cene gasa, struje i ostalih troskova zivota?
@Sve je to ok
Za tih 50 dinara kupimo 2 jajeta i siti smo ceo dan, prema rečima jednog „eksperta“ iz vladajuće garniture…
Sramota
Ko kontroliše kvalitet gasa nešto je izgubio kaloricnost
Cela poenta da se smanji broj ljudi koji ce stampati i dostavljti racun i nece dobijati platu zato ce moci da se primi jos stranacki podobnih u kancelarijama e moja Srbijo medju sljivama!