Grad pruža finansijsku pomoć parovima za biomedicinski potpomognutu oplodnju
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura raspisao je javni poziv za ostvarivanje prava na finansijsku pomoć za biomedicinski potpomognutu oplodnju.
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura raspisao je javni poziv za ostvarivanje prava na finansijsku pomoć za biomedicinski potpomognutu oplodnju.
Na spisku najmlađih prvotimaca Fudbalskog kluba Naftagas iz Elemira, uz golmana Nikolu Galina i igrače Nikolu Kovačevića, Uroša Markoskog i Đorđa Bajića, nalazi se i Lazar Vukoje iz Zrenjanina.
U redovnoj rubrici „Tržište nekretnina“, koju zajednički realizuju agencija m2Gsigma i informativni portal zrenjaninski.com, ove nedelje naša preporuka je dvosoban stan u naselju Mala Amerika.
Od danas pa do subote, 17. februara, do 16 časova, izvodiće se radovi na redovnom održavanju na delu državnog puta I B reda broj 13, deonica Melenci – Zrenjanin, saopštilo je Javno preduzeće „Putevi Srbije“.
Predstavnici Lige socijaldemokrata Vojvodine – Vojvođani doneli su ispred Gradske kuće u Zrenjaninu neke od uređaja koji su pokvareni zbog toga što zrenjaninskim cevima teče, kako su rekli, ko zna kakva eksperimentalna tehnička voda.
Pogledajte šta je Ogrev ove nedelje pripremio za svoje kupce!
Prvi čas u Hemijsko-prehrambenoj i tekstilnoj školi „Uroš Predić“ danas nije održan i to je prvi korak sindikalne borbe protiv odluke gradske vlasti u Zrenjaninu da zatvori ovu školu.
Komentarišući januarsko poskupljenje daljinskog grejanja u Zrenjaninu, pojedini čitaoci portala zrenjaninski.com su predlagali da se bojkotuje JKP „Gradska toplana“ i da se ispostavljeni računi jednostavno ne plate.
Za emisiju sedam tona ugljen-dioksida godišnje u proseku je odgovorna jedna osoba. Smanjenjem ovog proseka na dve tone do 2050. godine umanjili bi se mnogi efekti globalnog zagađenja koje izaziva ubrzane klimatske promene i svet bi bio zdravije mesto za život.
OŠ „2. oktobar“ iz Zrenjanina bila je u subotu domaćin najmasovnijeg takmičenja učenika osnovnih škola.
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović obišao je danas rekonstruisanu Kliniku za kardiohirurgiju Instituta za kardiovaskularne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici i završne radove na izgradnji objekta Kamenica 3, čiji će jedan po jedan deo, kako je najavio, u narednih nekoliko nedelja biti stavljan u funkciju.
Na području Policijske uprave u Zrenjaninu, tokom proteklog vikenda, evidentirane su tri saobraćajne nezgode, u kojima je jedna osoba zadobila lake telesne povrede.
Ovogodišnje „Veče privrednika“, koje će se održati 23. februara, u hotelu „Vojvodina“ u Zrenjaninu, u kratkom vremenskom periodu privuklo je veliku pažnju lokalnih privrednika, preduzetnika i poslovnih ljudi.
Takmičar Plivačkog kluba Proleter iz Zrenjanina Nikola Aćin se, kao član štafete Srbije, plasirao na ovogodišnje Olimpijske igre u Parizu!
Bez obzira što se nekada i pripremamo na odlazak drage osobe, kada se taj trenutak rastanka dogodi, preplave nas neizmerna tuga i žalost i malo je onih koji u tom momentu mogu da razmišljaju šta je sve potrebno učiniti kako bi se tužni događaj sahrane odigrao dostojanstveno.
Anketa koju je na svojoj zvaničnoj Fejsbuk stranici sproveo informativni portal zrenjaninski.com izazvala je ogromnu pažnju ovdašnje javnosti, toliku da se već dan kasnije oglasilo i JKP „Gradska toplana“.
Juče je u Kleku odigrano finale prvenstva Vojvodine za pionire. Učestvovale su četiri ekipe, i to odbojkaški klubovi Proleter iz Zrenjanin, Stražilovo iz Sremskih Karlovaca i novosadski Volley i Vojvodina.
Tokom prošle godine je na teritoriji koju pokriva Policijska uprava u Zrenjaninu prijavljeno 23.290 stranih državljana.
Evo šta kažu zvezde – šta nas čeka tokom narednih nedelju dana.
Čaša guščije masti hiljadu dinara, pa ko voli – nek izvoli.