• Karatisti Zrenjanina osvojili devet medalja na početku nove takmičarske godine

Početak nove takmičarske godine karatisti Zrenjanina imali su u Novom Sadu, na međunarodnom turniru „Borac kup“.

Karatisti Zrenjanina osvojili devet medalja na početku nove takmičarske godine

Karatisti Zrenjanina su pokazali očekivani nivo forme i osvojili su ukupno devet medalja.

Zlatne medalje su osvojili kadetska ekipa (Ivan Lagundžija, Jevrem Bala, Marko Ćušić i Nikola Babić), zatim Mila Salapura (kadetkinja +54kg) i Ivan Lagundžija (kadet +63kg).

Srebrne medalje su osvojili Nikola Babić (kadet -63kg) i Jevrem Bala (kadeti +63kg).

Bronzane medalje na turniru „Borac kup“ osvojili su ženska kadetska ekipa (Mila Salapura, Staša Ristović i Anja Milenović), Matija Cvijanović (nade -37kg), Staša Ristović (kadetkinja -54kg) i Marko Ćušić (kadet -57kg).