• Džudistkinja Katarina Goranović osvojila bronzu na Evropskom kadetskom kupu

    Evropski kadetski kup u džudou, koji je bodovni, održan je proteklog vikenda u Kranjskoj Gori.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Džudistkinja Katarina Goranović osvojila bronzu na Evropskom kadetskom kupu
    Foto: OJK Proleter

     

    U konkurenciji 414 džudista nastupila su i dva takmičara Džudo kluba Proleter iz Zrenjanina.

     

    Katarina Goranović se takmičila u kategoriji do 44kg i sa tri pobede i jednim porazom osvojila je bronzanu medalju i nove bodove na svetskoj i evropskoj rang listi kadeta.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Lena Boškov i Aleksa Kašlik na visini zadatka: Obezbedili nove bodove za Boks klub Banat

     

    Prvi meč je izgubila od Maje Radič iz Mađarske, a kasnije kroz repasaž pobeđivala je redom Francuskinju Kolombat, Hrvaticu Brdar i u meču za bronzu Poljakinju Blažik.

     

    Petar Marković je nastupio u kategoriji do 55kg, ali je nažalost zaustavljen u prvom kolu od reprezentativca Holandije.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Svetski šampion u boksu Tomislav Vukomanović pokazao da se trud i odricanje uvek isplate

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport