• VIDEO: Čenćani juče poručili – „Kraj će biti kada plenum kaže da je gotovo“

    Sa parolom „Čenta je uz studente – nema nazad“, meštani ovog sela na teritoriji grada Zrenjanina održali su juče tradicionalni nedeljni protest.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    VIDEO: Čenćani juče poručili – „Kraj će biti kada plenum kaže da je gotovo“
    Foto: zrenjaninski.com

     

    Već nedeljama protest počinje u popodnevnim satima podrškom Perležanima, a nastavlja se protestnom vožnjom kroz Čentu.

     

    Program u centru sela počeo je odavanjem pošte nastradalima u padu nadstrešnice u Novom Sadu, a pročitan je i peti studentski zahtev kojim se traži odgovornost za upotrebu zvučnog topa na velikom protestnom skupu u Beogradu.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Zrenjaninci idu biciklima do Žablja: Danas protest i blokada kružnog toka

     

    Nezadovoljstvo situacijom u zemlji i odnosom vlasti prema zahtevima i protestima nastavljeno je pravljenjem buke.

     

    protest u čenti
    Foto: zrenjaninski.com

     

    Protestno okupljanje je završeno nastupom Blokadnog hora iz Perleza, uz poruku: „Kraj će biti kada plenum kaže da je gotovo“.

     

    PROČITAJTE JOŠ: ANKETA: Idete li (dobrovoljno) na skup koji režim organizuje 12. aprila u Beogradu?

     

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Politika