• „Hajde da im se pridružimo“: Studenti poslali snažnu poruku pred sutrašnje blokade

    Studenti u blokadi Tehničkog fakulteta „Mihajlo Pupin“ iz Zrenjanina podržali su poljoprivrednike iz Srednjeg Banata koji su za sutra najavili blokade puteva i pozvali građane da im se pridruže.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    „Hajde da im se pridružimo“: Studenti poslali snažnu poruku pred sutrašnje blokade
    Foto: zrenjaninski.com

     

    „Poljoprivrednici Srednjeg Banata odlučili su da pruže podršku proizvođačima koji već skoro dve nedelje protestuju zbog destabilizovanog tržišta i nepovoljnih uslova u primarnom sektoru poljoprivrede. Hajde da im se pridružimo i time podržimo naše poljoprivrednike iz Aradca, Elemira, Žitišta, Kleka, Nove Crnje, Perleza, Čente i ostalih mesta, koji su još jednom pokazali solidarnost i jedinstvo“, saopštili su studenti u blokadi.

     

    Kako su najavili, okupljanje je planirano od 10 do 14 časova na raskrsnici kod „Login eka“ kod Aradca, i u Kleku, na izlazu iz sela prema Žitištu, a od 10 do 15 časova na raskrsnici kod Avia pumpe u Čenti.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Sigurnost, toplina i uređen dom počinju u Ogrevu

     

    Studenti će u periodu od 10 do 12 časova biti i na raskrsnici između Novog Miloševa, Bašaida i Banatske Topole, kao i u selu Kumane, na ulazu iz pravca Melenaca.

     

    PROČITAJTE JOŠ: SVE JE SPREMNO ZA PZE – OVO JE INFORMACIJA KOJU SMO ČEKALI!

     

    Podsetimo, članovi Saveza udruženja poljoprivrednika Banata pridružiće se radikalizaciji protesta poljoprivrednika iz cele Srbije. Više o tome možete pročitati u posebnoj vesti OVDE.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 3

    1. Bolje im se pridruzite na njivi u vreme poljoprivrednih radova….dzabalebàrosi!!!

    2. Песма групе „Лавина“ , Крај мене, која је синоћ победила са криком који певач на крају песме изводи, показије стање расположења народа у Сбији. Тај крик и народ у својој души осећа због наопаке владавине СНС-власти, због њиховог свакодневног безакоња, лажи, неправде, тираније,… Нека се овај крик нашег народа проломи свом снагом, кроз песму групе Лавина, на Песми евровизиј у Бечу да читав свет осети тугу и бол Србије. Помози Господе Боже и ишчупај СНС хоботницу из Сбије да се врати радост и весеље у српски народ и да догодине на Песми Евровизије имамо раздрагану песму са умилним тоновима.

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Politika