VIDEO: Galerija Podova otvorila novu prodavnicu u Zrenjaninu – u TC BIG
Galerija Podova, najveći maloprodajni lanac za prodaju podnih obloga u Srbiji i Crnoj Gori, otvorila je 15. januara novu prodavnicu u Zrenjaninu, u okviru tržnog centra BIG, na adresi Zapad 5.

Nova prodavnica osmišljena je kao moderan i funkcionalan prostor u kojem kupci mogu da pronađu najkvalitetniji i najširi asortiman podnih obloga. U ponudi se nalaze tepisi, tepisoni, vinil, kao i tvrdi podovi – parketi, laminati, LVT i SPC podovi, uz bogat izbor zidnih dekoracija kao i prateći i dopunski asortiman.
Galerija Podova godinama gradi poverenje kupaca zahvaljujući pažljivo odabranim kolekcijama, proverenim proizvođačima i stručnom savetovanju. Otvaranjem prodavnice u Zrenjaninu ovaj asortiman i usluge sada su još dostupniji kupcima u Banatu.

Povodom otvaranja nove prodavnice, Galerija Podova je pripremila posebne pogodnosti:
- 20% popusta na tepihe, tepisone, vinil, kao i prateći i dopunski asortiman
- 10% popusta na laminate i LVT i SPC podove
Kupcima je na raspolaganju odloženo plaćanje do 12 mesečnih rata bez kamate, uz mogućnost korišćenja programa lojalnosti i dodatnih benefita za članove.
View this post on Instagram
Radno vreme prodavnice u TC BIG Zrenjanin je svakog dana od 10 do 22 časa.
Za sve dodatne informacije kupci se mogu obratiti putem telefona +381 23 31 00 060 ili e-mail adrese gp.43@galerijapodova.com.

„Dođite da zajedno sa našim ljubaznim prodajnim timom, uz stručne savete i opušten razgovor, pronađete pod koji najbolje odgovara vašem prostoru i stilu – bilo da opremate novi dom, renovirate ili samo tražite osveženje koje će vašem enterijeru dati novu energiju“, poručuju iz Galerije Podova.
