• Firma čiji je godišnji prihod bio 3.000 dinara planira da gradi rezervoare na Bagljašu

    Na pomolu je nova investicija u Zrenjaninu.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Firma čiji je godišnji prihod bio 3.000 dinara planira da gradi rezervoare na Bagljašu
    Foto: Freepik

     

    Preduzeće RS Distillers Est 2024 doo iz Zrenjanina podnelo je zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu rezervoara etilalkohola sa zaštitnim bazenom i rezervoara vode, koje planira da gradi u radnoj zoni „Bagljaš aerodrom“.

     

    Gradska uprava Zrenjanin navodi da je projektom predviđena izgradnja zaštitnog bazena površine 464,4 kvadratna metra, unutar kog će biti smešteni rezervoari za etilalkohol kapaciteta 90 i 130 kubika, kao i rezervoar za vodu na zajedničkom temelju.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Potrebni građevinci iz cele Srbije – radnicima obezbeđeni prevoz i smeštaj

     

    RS Distillers Est 2024 planira da gradi i rezervoar za etilalkohol kapaciteta 130 kubnih metara u okviru zaštitnog bazena koji je već izgrađen na parceli u radnoj zoni.

     

    Na toj parceli je predviđena i izgradnja izlivne građevine na kanalu.

     

    Nakon izgradnje planiranih objekata maksimalna jednovremena količina uskladištenog etilalkohola na parceli iznosiće 1.290 kubnih metara, od čega je za skladištenje od 500 kubika dobijena dozvola u prvoj fazi projekta.

     

    Društvo sa ograničenom odgovornošću RS Distillers Est 2024 registrovano je na adresi Bagljaš – Aerodrom 36 u Zrenjaninu i posluje od jula 2024.

     

    PROČITAJTE JOŠ: Pokrenut je postupak: Upućen poziv vlasnicima proizvodnih, skladišnih i poslovnih prostora

     

    Vlasnik kompanije je Cristian Vicol iz Rumunije, a pretežna delatnost preduzeća registrovana je pod šifrom 1101 – destilacija, prečišćavanje i mešanje pića. Kompanija se, prema kriterijumima definisanim Zakonom o računovodstvu Republike Srbije, svrstava u kategoriju mikro preduzeća.

     

    Prema podacima objavljenim na sajtu CompanyWall, firma RS Distillers Est 2024 je u 2024. godini ostvarila ukupne prihode od 3.000 dinara.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija