Portal zrenjaninski.com i Laguna poklanjaju knjigu „Dnevnik jednog čarobnjaka“
Informativni portal zrenjaninski.com i izdavačka kuća Laguna i ovog vikenda nagrađuju čitaoce.

Ovog puta vam poklanjamo knjigu „Dnevnik jednog čarobnjaka“ autora Paula Koelja.
Da biste učestvovali u nagradnoj igri potrebno je samo da na našoj Fejsbuk stranici, ispod ove objave, odgovorite na pitanje. A pitanje glasi: „Ovo je roman koji je prethodio kom slavnom delu Paula Koelja“?
Nagradnu igru organizujemo i na našem Instagram profilu.
Imena dva dobitnika (po jednog na Fejsbuku i Instagramu) objavićemo u ponedeljak, 13. oktobra.
Bestseler autor čije su knjige prodate u više od 320 miliona primeraka.
Jedan pesnik je jednom rekao da nijedan čovek nije ostrvo. Da bismo vodili Dobru Bitku, potrebna nam je pomoć. Potrebni su nam prijatelji, a kad nam prijatelji nisu u blizini, moramo da od samoće načinimo svoje glavno oružje. Sve što nas okružuje treba da nam pomogne da učinimo neophodne korake u pravcu svog cilja.
Ovo je roman koji je prethodio slavnom „Alhemičaru“, kao uvod u celoživotnu avanturu spiritualnog putovanja. Inspirisan sopstvenim iskustvom hodočašća u Santjago de Kompostelu, koje mu je donelo preobražaj i značajne spoznajne uvide, Paulo Koeljo nas u ovoj očaravajućoj paraboli podstiče da nađemo sopstveni put duhovnog razvoja.
Vođen svojim misterioznim saputnikom Petrusom, on kreće putem kojim su milioni vernika prolazili još od srednjeg veka, doživljavajući niz iskušenja i suočavajući se sa nekim ko je možda sam đavo. Na kraju ove izvanredne duhovne inicijacije Paulo će shvatiti da put Predanja nije put retkih izabranika, nego put svih ljudi.
Romani „Dnevnik jednog čarobnjaka“ i „Alhemičar“ literarni su saputnici – da biste istinski razumeli jedan, morate pročitati drugi.
Knjigu možete pronaći u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, online knjižari www.delfi.rs i na sajtu www.laguna.rs
Alhemičar